zabawa

Jak przekonać dzieci do ruchu?

Jak przekonać dzieci do ruchu?

(...) umiejętności razem ze swoimi rówieśnikami, z którymi szybko się zaprzyjaźnią. Przekonają się błyskawicznie, że aktywność fizyczna to fantastyczny sposób na udaną zabawę w wolnym czasie.Dzieci wysłanie chociaż raz na półkolonie z tenisem stołowym w Poznaniu same zaczną (...)

Mikołajki tuż tuż

Mikołajki tuż tuż

(...) kidsplanet: http://www.kidsplanet.pl/s-190-organizacja-imprez-mikolajkowych Spotkanie z Mikołajem sprawia milusińskim wiele frajdy. Mają możliwość usiąść mu na kolanach, zrobić pamiątkowe zdjęcie i otrzymać prezent. Są to dla dziecka niezapomniane chwile. Mikołajki dla dzieci organizowane są w szkołach, przedszkolach, centrach handlowych lub w domach. Niezależnie gdzie, dają najmłodszym wiele radości. Ale Mikołaj ma upominki

Geograficzne urządzanie pokoju

Geograficzne urządzanie pokoju

(...) coś, co może się przydać. Tutaj także pojawia się geograficzne rozwiązanie, mianowicie globusy. Obracająca się miniaturka Ziemi świetnie wpasuje się w wystrój pokoju, szczególnie jeżeli na ścianie wisi już mapa. Połączenie stylu i edukacji to niewątpliwie (...)

Opieka nad dziećmi

Opieka nad dziećmi

(...) dziesięciu złotych za godzinę), ale również ze znalezieniem osoby godnej zaufania, której powierzymy swoje dziecko. Znacznie lepszym rozwiązaniem jest żłobek państwowy, czy też żłobek prywatny. W większości przypadków znalezienie miejsca w żłobku państwowym graniczy z cudem - miasta nie oferują liczby miejsc dopasowanej do liczby małych dzieci, a tym samym tworzą dodatkowe warunki, na podstawie (...)

Ciąża jest piękna

Ciąża jest piękna

(...) Ciąża to fascynujący stan kobiecego organizmu. Noszenie pod sercem przez dziewięć miesięcy nowego życia to piękna i odpowiedzialna praca. Jednak będąc w ciąży, będąc mamami, nie wolno zapominać o tym, że jesteśmy przede wszystkim kobietami. I jak wszystkie kobiety chcemy wyglądać ładnie i modnie. Nie ma w tym nic złego. Nie jest to nawet problematyczne. Nie w tych czasach, kiedy odzież dla ciężarnych w niczym nie ustępuje

Wyjazd z dzieckiem - trudna sprawa

Wyjazd z dzieckiem - trudna sprawa

(...) Dzieci to bardzo wymagający konsumenci. Zwłaszcza jeżeli chodzi o kwestię wakacji. Dzieci na wakacje czekają przez całe dziesięć miesięcy szkoły. Myślą o nich, gdy się uczą do klasówek i odrabiają kolejne stosy prac domowych. Dlatego względem wakacji przejawiają niezwykle wysokie wymagania. Można oczywiście pomyśleć o wysłaniu dzieci na obozy lub kolonie, ale wakacje to też dobry pomysł (...)