Pracując w Trójmieście musimy jako rodzice liczyć się z tym, że prawdopodobnie nasze dzieci będą musiały korzystać z prywatnych żłobków czy przedszkoli.

Dla niektórych rodziców jest to jedyna opcja aby powrócić do pracy, ponieważ nie mają z kim zostawić swojej pociech. 

W państwowych żłobkach kolejki są ogromne i większość dzieci nie dostaje się do publicznej placówki, podobnie, choć lepiej jest z przedszkolami. Niepubliczne przedszkola w Gdańsku zyskują na popularności nie tylko z powodu braku miejsc w publicznych, ale także ze względu na to, że są dużo lepiej zorganizowane. Rekrutacja do przedszkola niepublicznego jest uproszczona, dziecko nie czeka miesiącami w kolejce, a rodzic nie musi się martwić, że nie będzie mógł wrócić do pracy. Ponadto prawie każde przedszkole niepubliczne w Gdańsku jest czynne od wczesnych godzin porannych do późnego wieczora, dlatego rodzice pracujący więcej niż 8 godzin też nie muszą martwić się o opiekę. Sprawdź szczegóły na stronie http://www.przedszkolesokrates.pl

Niepubliczne przedszkola w Gdańsku gwarantują dzieciom pyszne jedzenie, wiele atrakcji, ciekawy program nauczania, dodatkowe zajęcia z rytmiki czy naukę języka obcego. Wszystko to sprawia, że rodzice są zadowoleni, że wybrali przedszkole niepubliczne w Gdańsku. Rekrutacja do przedszkola niepublicznego odbywa się cały rok, dlatego zawsze możemy wybrać dowolny miesiąc kiedy nasza pociecha zacznie zabawy z pedagogami. 

W placówkach tych pracują tylko osoby po studiach, dla których praca z dziećmi to przyjemność. Opiekunowie są mili i zawsze dobrze zajmują się swoimi podopiecznymi, wszystko po to aby rodzice mogli skupić się na pracy i nie martwić się o dzieci.

W obiektywie

dzieci

zabawa

zabawki

przedszkole

nauka