Centrum Edukacyjno Rozrywkowe dla dzieci Kids' Planet

Al. Krakowska 291 lokal 43
02-133 Warszawa
tel. (+48) 608 77 55 55
e-mail: imprezy@kidsplanet.com.pl

http://kidsplanet.com.pl


Chcesz, by Twoje dziecko na długo zapamiętało swoje urodziny lub dzień, w którym rozpoczęło chodzić do szkoły? Zaplanuj coś, czego Twoja pociecha długo nie zapomni - zorganizuj więc przyjęcie dla dzieci.

Organizacja imprez dla dzieci to nie lada wyzwanie, najlepiej więc jest je zlecić specjalistom. Kto może zając się urządzeniem takiego przyjęcia? Najlepszym rozwiązaniem będzie zlecenie organizacji przyjęcia animatorowi zabaw dziecięcych. Kim jest animator? To osoba, która przeszła specjalne szkolenie dotyczące tego, jak przeprowadzać zabawy, które pobudzą kreatywność dziecka i sprawią mu wielką radość.

Zastanawiasz się jakie zabawy może zaproponować animator dziecięcy? Do zabaw najczęściej proponowanych przez animatorów należą zabawy przy użyciu specjalnej chusty animacyjnej, malowanie twarzy specjalnymi farbkami, nauka skręcania zwierzątek z balonów czy wspólne puszczanie ogromnych baniek. To tylko niektóre z zabaw, które z pewnością zaproponuje animator zabaw dziecięcych, ich wybór jest jednak znacznie szerszy.

Oczywiście zakres  zabaw i obowiązków, które będą należały do animatora można uzgodnić przed rozpoczęciem zabawy. Animator zadba oto, by dzieci na przyjęciu zaznały trochę ruchu - przygotuje odpowiednie zabawy ruchowe i konkursy, które dodatkowo zaktywizują dzieci do wspólnej zabawy.

Warto dodać, że jeżeli zdecydujesz się powierzyć zorganizowanie przyjęcia dla dzieci animatorowi, może Ci on zaproponować przyjęcie, które będzie posiadało konkretny motyw tematyczny. Na jeden niezapomniany wieczór Twoje dziecko będzie mogło przemienić się w pirata, sławnego naukowca, księżniczkę lub inną postać z dziecięcych bajek. To wspaniała okazja do spełnienia marzeń dziecka - niech choć przez jeden wieczór wcieli się w swojego wymarzonego bohatera.

Najważniejsze w organizacji przyjęcia dla dzieci jest to, by otrzymać bardzo ważny efekt - wywołać szczery uśmiech na twarzy dziecka. Animator dziecięcy z kidsplanet.com.pl sprawi, że przyjęcie Twojej pociechy będzie pełne fantastycznej, niezapomnianej zabawy.

W obiektywie

dzieci

zabawa

zabawki

imprezy dla dzieci