Twoje dziecko odstawia pisaki po narysowaniu jednej kreski na kartce i wyciąga ręce do tabletu, a Ty nie chcesz, żeby wlepiało tylko oczy w migoczący ekran? Siedmioletnia córeczka zaczyna już rzucać kredkami, bo jej się nudziły? Ręce ci opadają, przecież chciałaś, żeby twój synek rozwijał się w różnych dziedzinach, przecież kiedyś lubił rysować, a teraz tylko ten komputer i konsole. 
Mówi ci, że przecież mamo, to jest nudne, ciągle tylko te rutynowe pędzle i mazaki, które ma w wyposażeniu chyba każdy polski sklep plastyczny. Nie trać nadziei, uda ci się wprowadzić dzieci w kolorowy świat sztuki i obudzić w nich kreatywność, postaw tylko na coś nowego! Pociechy nie chcą trzymać w ręku pędzelka, kup więc im farby do malowania palcami. Są przyjazne dla ich zdrowia i delikatnej skóry, hipoalergiczne i sprawdzone przez najróżniejszych specjalistów. Zabawy będzie co niemiara, bo każde dziecko przecież lubi się pobrudzić. A zabawki i akcesoria do malowania kupisz na tej stronie www
Odciskanie paluszków na kartce, kartonie czy nawet tkaninach, może dostarczyć im nieprzemożonych wesołości. Jeśli Stasio albo Agatka za bardzo się rozkręcą w zabawie i zaczną odciskać sobie na noskach i policzkach czerwono-niebieskie plamy, nie zabraniaj im, tylko zmień taktykę i tym razem kup farby do malowania twarzy. Śmiechy dzieci będą najlepszą nagrodą, a tablet i komputer zaczną kurzyć się w kącie. 

Kto wie, może pod twoją opieką zacznie dojrzewać kolejny mały Picasso?  Dzieci zawsze jednak szybko będą się nudziły, więc jeśli farby do malowania palcami odejdą w niepamięć, używane już setki razy, ponownie pobudź ciekawość dzieci i odwiedź z nimi dobrze wyposażony sklep plastyczny. Farbki do malowania na szkle, plasteliny, modeliny porwą Marysię i Czesia w magiczny, artystyczny świat.

W obiektywie

sklep

dzieci

artysta

malowanie

farby

zestawy