Ludziom coraz mniej się chce, bo przyzwyczaili się oni już do spędzania wolnego czasu przed ekranami telewizorów lub komputerów.

Ich zachowania naśladują oczywiście same dzieci, które też coraz rzadziej wychodzą na dwór, woląc po prostu przebywać w swoich domach. Nie wiedzą, czym jest tenis i squash, nie potrafią wykonać koszykarskiego dwutaktu i niechętnie uczęszczają na lekcje wychowania fizycznego. Czy można zatem to zmienić i jakimś cudem je do tego wszystkiego przekonać?

Oczywiście tak, ale ważne jest samo podejście rodziców. Jeżeli będą oni kazać swoim dzieciom spędzać czas na podwórku, podczas gdy sami rozłożą się na wygodnej kanapie przed telewizorem, raczej nie mają co liczyć na sukces. Opiekunowie, którym jednak brak czasu na uprawianie sportów wspólnie z pociechami, zawsze mogą zapisać je na półkolonie dla dzieci w Poznaniu. Nie są one specjalnie drogie, bo trwają zaledwie tydzień, dlatego też ich cena wynosi około pięćset złotych. Uczestnicy wyjazdów nie muszą nawet znać sportów, które na kolonii będą uprawiać, bo wszystkiego nauczą się już na miejscu. Będą zdobywać nowe umiejętności razem ze swoimi rówieśnikami, z którymi szybko się zaprzyjaźnią. Przekonają się błyskawicznie, że aktywność fizyczna to fantastyczny sposób na udaną zabawę w wolnym czasie.

Dzieci wysłanie chociaż raz na półkolonie z tenisem stołowym w Poznaniu same zaczną lgnąć do sportów. Będą chętniej wychodzić z rówieśnikami na dwór, w końcu przekonają się do zajęć z wychowania fizycznego i tym sposobem uzyskają doskonałą formę na długie lata. Kiedyś na pewno podziękują za to wszystko swoim rodzicom.

Dowiedz się więcej na stronie: http://sport-beauty.pl

W obiektywie

dzieci

zabawa

zabawki

sport

kolonie

półkolonie